Od VI Festynu Rodzinnego minęły już ponad 2 tygodnie. Znamy już finansowe podsumowanie imprezy. W tym roku pieniędzy zebrano mniej niż w trakcie ubiegłorocznej edycji - jest to związane przede wszystkim z większymi wydatkami, które musiały być poniesione, a także z niepewną pogodą, która zaowocowała niższą frekwencją.

Czytaj więcej...

14 czerwca br. parafia pw. św. Kazimierza w Policach zorganizowała już po raz szósty  Festyn Rodzinny - był on częścią obchodów jubileuszu 30-lecia istnienia parafii. Tak jak w ubiegłym roku fundusze zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na dzieło budowy ołtarza upamiętniającego 1050 rocznicę Chrztu Polski.

Czytaj więcej...

VI Festyn Rodzinny organizowany przez parafię św. Kazimierza przeszedł do historii. Nie mógłby się on odbyć bez okazanego wsparcia ze strony instytucji, firm, grup, wspólnot, a także osób indywidualnych z naszego regionu.

Czytaj więcej...

VI Festyn Rodzinny już jutro. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się jutro w przygotowanie placu do imprezy, a także do włączenia się do sprzątania po zakończeniu Festynu. Jest to niezmiernie ważne, aby całe wydarzenie przebiegło sprawnie.

Czytaj więcej...

VI Festyn Rodzinny zbliża się wielkimi krokami - zostało już mniej niż 2 doby. Znamy już ramowy plan imprezy - organizatorzy zastrzegają sobie jednak prawo do jego zmiany. W programie nie zabraknie występów wokalnych i tanecznych, zabaw i konkursów i przedstawień.

Czytaj więcej...

Cieszący się na ubiegłorocznym Festynie Rodzinnym dużą popularnością krwiobus - mobilny punkt poboru krwi - niestety nie dotrze na niedzielną imprezę na placu przy kościele pw. św. Kazimierza w Policach. Data Festynu, 14 czerwca, zbiegła się w tym roku ze Światowym Dniem Krwiodawcy, w związku z czym szczeciński krwiobus został zadysponowany w inne miejsce.

Czytaj więcej...

Do VI Festynu Rodzinnego został mniej niż tydzień. Organizatorzy imprezy prowadzą obecnie (do piątku włącznie) zbiórkę różnego rodzaju przedmiotów i gadżetów, które będzie można wykorzystać w trakcie imprezy jako fanty i nagrody, a także w licytacji. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę zbiórkę.

Czytaj więcej...

Organizatorzy VI Festynu Rodzinnego przy parafii pw. św. Kazimierza w Policach serdecznie zapraszają wszystkich motocyklistów z naszego regionu, a także posiadaczy innych dwukołowych pojazdów jak np. skutery, na zlot motocyklistów, który, jak to już stało się tradycją, odbędzie się 14 czerwca br. w ramach imprezy.

Czytaj więcej...

Hasłem VI Festynu Rodzinnego (14 czerwca br.) będą słowa "Parafia jak rodzina, rodzina z Bogiem trzyma! :)". Jest to nawiązanie do widocznego w całym Kościele trendu kładącego nacisk na istotną na kwestię, jaką dla społeczeństwa jest rodzina.

Czytaj więcej...

Czerwiec 2019
N P W Ś C Pt S
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
f